Jan Gałach nominowany w plebiscycie Osobowości Roku w kategorii Kultura

Nasz Jasiu został nominowany w plebiscycie „Osobowość Roku„, organizowanym przez Dziennik Roku. Co roku czytelnicy (i nie tylko) mogą głosować na swoich faworytów, ludzi, którzy ich zdaniem przysłużyli się danemu miastu w jego „rozsławieniu” i ulepszeniu – Janek znalazł się wśród zacnego grona katowiczan, na których można zagłosować aby okazać im wsparcie.

Oczywista oczywistość, Jasiu znalazł się w kategorii Kultura 😃

Nominacja za: długoletnią działalność na rzecz popularyzacji regionu i miasta, organizację Szlaku Śląskiego Bluesa i popularyzację skrzypiec w bluesie, jazzie i rocku

o tutaj dajemy link ➡️ Dziennik Zachodni głosowanie, gdzie można głosować i podpatrywać jak mu idzie 😃 oczywiście bez Naszej pomocy nie da rady, także głosujemy! Można słać smsy, lub głosować przez stronę (raz jeszcze dajemy link)

Żeby zagłosować, wyślij SMS KUK.106 na numer 72355

Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu rozpoczęło się we wtorek, 7 stycznia i będzie trwało do środy, 12 lutego 2020 r. do godz. 22:30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/jangalachband/public_html/jangalachband/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204