Potrójne Jot – koncerty już w sierpniu

Potrójne Jot to projekt muzyczny pomysłu Jana Gałach, a do którego zaangażował również Joannę Pilarską oraz Jacka Jagusia. Wyjątkowa seria koncertów, która odbędzie się w sierpniu, da możliwość trzem niebywale utalentowanych artystom połączyć swoje siły, by stworzyć niezapomniane muzyczne doświadczenie. Jan Gałach, wybitny skrzypek, Joanna Pilarska, znakomita wokalistka, oraz Jacek Jaguś, mistrz gitary, wyruszą w unikatową trasę koncertową, która obejmie trzy polskie miasta: Magdalenkę, Ostrołękę i Olsztyn.
Muzyczne wieczory spędzone w ich towarzystwie będą prawdziwą ucztą dla zmysłów. Trio zaprezentuje szeroki repertuar, idealnie wpasowujący się w atmosferę letnich, sierpniowych wieczorów. Wspólne występy Jana Gałacha, Joanny Pilarskiej i Jacka Jagusia obiecują wyjątkowe połączenie wirtuozerii skrzypiec, magii wokalu oraz niezapomnianych dźwięków gitary.
Nie przegapcie okazji, aby doświadczyć na żywo magii muzyki w wykonaniu Jana Gałacha, Joanny Pilarskiej i Jacka Jagusia. Ta trasa koncertowa to nie tylko koncerty, to prawdziwe muzyczne wydarzenie, które zostanie z Wami na długo. Rezerwujcie bilety już teraz i przygotujcie się na niezapomniane sierpniowe wieczory z najlepszą muzyką!
Więcej informacji: jangalach.com
21.08.2024 r. Magdalenka
22.08.2024 r. Ostrołęka
23.08. 2024 r. Olsztyn

Joanna Pilarska – śpiewająca autorka związana z poznańską sceną artystyczną. Jej kompozycje utrzymane są w szeroko pojętej stylistyce folkowej. Występowała zarówno w Polsce, jak i za granicą. Wielokrotnie nagradzana w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach bluesowych, poezji śpiewanej i piosenki autorskiej. Dwukrotnie uplasowała się na 3 pozycji w kategorii bluesowa wokalistka roku w ankiecie kwartalnika Twój Blues oraz Blues Top Wielkopolski. Współtworzyła żeńskie trio Woman Blues Band (2005), współpracowała z zespołem Na Drodze, z którym nagrała płytę „Tam, gdzie zaczyna się mój świat” (2007). Piosenki z jej autorskiej płyty ,, Something Good” (2013) znalazły się na ścieżce dźwiękowej do filmu Miguela Gaudencio „Pragnienie Piękna”. W 2014 roku pojawiła się kolejna płyta – Pilarska & Gąszewski „Blues Live in Poznań”. W 2015 Joanna Pilarska jako jedyna polka wygrała plebiscyt międzynarodowej platformy Artist Signal.

Jan Gałach – buntownik ze skrzypcami, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach. Multiinstrumentalista grający przede wszystkim na skrzypcach, ale równie dobrze radzi sobie z cajonem czy gitarą. Kompozytor i aranżer. Może się pochwalić współpracą z największymi w Polsce, m.in.: Dżem, Martyna Jakubowicz, 4 Szmery, Leszek Winder, Jan Kyks Skrzek, Śląska Grupa Bluesowa, Sebastian Riedel czy z Kasą Chorych. Od 2014 na stałe nawiązał współpracę z Maciejem Balcarem. Ma intrygujący talent aranżowania środowiska charakterystycznego dla muzyki bluesowej, jako podłoża i fundamentu dla rockowo-folkowych improwizacji. Już od kilku lat jest nagradzany tytułem najlepszego multiinstrumentalisty wg magazynu „Twój blues” – ma na swoim koncie 10 takich wyróżnień. Aktualnie szykuje się do premiery kolejnego, autorskiego krążka „Dreamer”

Jacek Jaguś – wokalista i gitarzysta pochodzący z Jeleniej Góry, założyciel zespołu J.J. Band. W roku 2001 został uznany najlepszym gitarzystą warsztatów Blues nad Bobrem i odebrał nagrodę im. Michała Kobusiaka. J.J. Band zdobył miano jednej z najlepszych grup bluesowych w Polsce, a także szereg nagród festiwalowych. Grupa ma na koncie występy na wszystkich znaczących festiwalach bluesowych w Polsce. W 2010 roku trzeci album studyjny zespołu – J.J. Band i Przyjaciele grają Nalepę – otrzymał nominację do nagrody Fryderyk w kategorii blues. Obecnie dołączył do składu supergrupy Jan Gałach Band.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/jangalachband/public_html/jangalachband/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204