Jan Gałach Band w Stobno Box

Coś intrygującego powstało w Stobno Records i dobrze było być tego częścią!

Stobno BOX jest nowo powstałą serią nagrań Live realizowaną przez studio  Stobno Records. Idąc tropem najpopularniejszych live’owych kanałów na YouTube takich jak KEXP czy NPRowskie TINY DESK CONCERT pragniemy stworzyć muzycznego tasiemca przedstawiającego to, co w polskiej muzyce ciekawe i warte uwagi. Będzie to coś czego w Polsce jeszcze nie było, chcemy stworzyć format, którego słuchanie i oglądanie w końcu sprawi prawdziwą przyjemność.

Wykonawcy poza własną kompozycją będą mieli za zadanie zmierzyć się z wybranym przez siebie zagranicznym coverem. Wierzymy, że dzięki temu artyści mniej znani zyskają szansę, by zwrócić na siebie uwagę szerszej publiczności, a artyści o ugruntowanej pozycji bedą mogli wykazać się interpretacją utworów spoza swojego repertuaru. Dodatkowym założeniem jest realizacja materiału video tylko na jedną kamerę. Chcemy, aby widz koncentrował się na muzyce, a nie na obrazku, który zawiłym montażem odwraca uwagę od tego co najważniejsze. Nagrania pojawiać się będą co dwa tygodnie na kanale STOBNO RECORDS na YouTube. Świetna jakość dźwięku, znakomici artyści, niepowtarzalny klimat – takie właśnie będzie to pudło.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/jangalachband/public_html/jangalachband/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204