Koncert w Radiu Kraków

Zespół Jan Gałach Band zaprezentuje swoją premierową twórczość przed krakowską publicznością już 19 grudnia!

 

Jan Gałach Band gra klasyczny rock. Albo blues. Albo jazz. Zależy kto słucha. Oni wyszli poza bluesowe podwórko i nie można ich umieścić w jakiejkolwiek szufladzie. To co ich cechuje, to nie określony gatunek muzyczny, tylko właśnie otwarte formy, które zespół dobrze przeplata i łączy, tworząc coś co jest tak rzadkie do znalezienia na rodzimym rynku muzycznym. Premierowa płyta została przedstawiona publiczności 15 września i zbiera znakomite recenzje, a teraz kapela zaprezentuje swoją twórczość na żywo w studiu im. Romany Bobrowskiej w Radiu Kraków!

 

Musiało upłynąć trochę czasu od wydania pierwszego, autorskiego krążka „Jan Gałach & Friends” aby Jan Gałach Band dojrzał muzycznie i przedstawił swój kolejny, tym razem zespołowy, krążek. 9 utworów, które balansują i mieszają nurty muzyczne, tworzy jedną, harmonijną podróż – idealną dla pasjonatów muzycznych.

Tych, którzy będą chcieli nie tylko posłuchać, ale również zobaczyć się z zespołem w ramach ich występu na krakowskiej scenie – mamy doskonałą wiadomość! Bilety będą dla Was już niedługo dostępne!

 

Bilety w cenie: 30 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu koncertu)

Bilety można nabyć tutaj: ekobilet bądź drogą mailową, wysyłając wiadomość na adres: biletynakoncert@onet.pl

 

19 grudnia 2017 r.

Godzina 19:00

Aleja Słowackiego 22, Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/jangalachband/public_html/jangalachband/wp-content/plugins/the-events-calendar/common/src/Tribe/Customizer/Section.php on line 204